Witamy!

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "LIDOS" świadczy usługi w zakresie produkcji i montażu wszelkiego rodzaju elementów i podzespołów na zasadzie stałego kontraktu.

[więcej]

O FIRMIE PRACOWNICY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "LIDOS" specjalizuje się w produkcji i montażu dla przedsiębiorstw zachodnioeuropejskich. Jego głównym polem działalności jest produkcja szerokiego asortymentu bezpieczników topikowych (cylindrycznych, śrubowych, nożowych, mikro-przełączników, itp.) oraz zespłów oświetleniowych do przyczep samochodowych. Obie linie produktowe wykonujemy na zlecenie dużych firm amerykańskich oraz zachodnioeuropejskich. P.W. "LIDOS" zajmuje się również świadczeniem usług transportowych dla polskiego przemysłu wydobywczego.

Jesteśmy godną zaufania firmą z sektora MŚP, zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadę oraz posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne. Niskie koszty prowadzenia działalności pozwalają nam na wysokojakościową produkcję przy jednoczesnym zachowaniu efektywności kosztowej. Mocną stroną naszej firmy jest duża elastyczność produkcji, co umożliwia na przystosowanie się zarówno do sezonowości zamówień panującej na głównych rynkach naszych kontrahentów, jak również do specyfiki poszczególnego zamówienia.

Posiadamy dużą bazę magazynową, co z pewnością ułatwia współpracę z kontrahentami. Wieloletnie doświadczenie w produkcji i montażu daje gwarancję najwyższej jakości naszych produktów. Jako prężnie działająca firma z sektora MŚP, bez skostniałej struktury organizacyjnej, potrafimy sprostać wymogom stawianym przez naszych zleceniodawców. Jesteśmy przedsiębiorstwem elastycznym potrafiącym dostosować profil działalności produkcji pod zlecenia kontrahentów.

Copyright by lidos.com.pl
projekt i wykonanie ihosting.pl